O nas

Poniżej zilustrujemy różnicę między nami a innymi markami. Dzięki internetowi i mediom społecznościowym możemy przejąć kontrolę nad łańcuchem produkcyjnym i pominąć sprzedawców detalicznych, a tym samym zaoferować klientowi lepszą cenę, wyższą jakość i krótszy czas realizacji. To pomogło nam stać się historią sukcesu na Facebooku 2016 i przedsiębiorcą roku 2016 w Borås, w Szwecji!


Pomysł na RevolutionRace zrodził się na wycieczce do Everest Base Camp w Nepalu kilka lat temu. Pernilla, jedna z założycieli RevolutionRace, miała kłopoty ze znalezieniem ubrania trekkingowego z idealnym dopasowaniem. Odzież, którą znalazła nie spełniała jej oczekiwań - zbyt droga, a dopasowanie było dalekie od tego, czego szukała. Tańsze marki były jeszcze gorsze, nie były w stanie zaimponować jej ani funkcjonalnością, ani projektem, ani dopasowaniem. Pomyślała, że powinna wziąć sprawy w swoje ręce i zaoferować markę outdoorową produkującą funkcjonalną odzież cechującą się świetnym dopasowaniem i przystępnymi cenami. Że „ktoś” w końcu stał się sobą...

Patrząc wstecz, kilka lat później, z pasjonatem podróżnikiem Niclasem u boku przekuliśmy ten świetny pomysł rzeczywistość. Oboje, Pernilla i Niclas, jesteśmy hardcorowymi podróżnikami i odwiedziliśmy wszystkie zakątki świata. Podróżując tak często, jak to możliwe, byliśmy w dżungli Amazonii, wędrowaliśmy po szwedzkich górach, a także wspinaliśmy się w Tajlandii.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasze ubrania outdoorowe poradziły sobie w testach przeciw najlepszej odzieży outdoorowej dostępnej na rynku.


Dlaczego istniejemy?

Jesteśmy turystami, którzy rozwiązali problem w branży charakteryzującej się nadmiernymi cenami, którzy wiedzą, że można produkować super modne ubrania outdoorowe naprawdę dobrze dopasowane, uszyte z najlepszych materiałów w przystępnych cenach. Naszym podstawowym celem jest, aby nasi klienci byli bardziej zadowoleni z naszych produktów niż z podobnych produktów za dwa razy taką cenę innej marki. Nie jesteśmy zadowoleni, dopóki nasi klienci nie są! Pracujemy z najlepszymi dostępnymi materiałami i nieustannie opracowujemy nowe tkaniny, materiały i membrany, aby nasza odzież była możliwie idealna. Testujemy nasze produkty dokładnie w szwedzkich dzikich ostępach z ich zróżnicowanym klimatem i porami roku, jak również w egzotycznych krajach, gdzie panują bardziej ekstremalne warunki pogodowe. Wysłaliśmy próbki pary spodni outdoorowych dziesięć razy, ponieważ nie byliśmy zadowoleni z wytrzymałości nici. Musieliśmy opracować nasze własne super mocne nici RevolutionRace, które teraz są używane we wszystkich spodniach outdoorowych. Szyjemy wszystkie spodnie z podwójnymi szwami w całych spodniach, a potrójne szwy stosujemy w obszarze kroku. Gwarantujemy, że wytrzymają przez długi czas!

Aby zapewnić, że produkujemy najwyższej jakości produkty, regularnie odwiedzamy nasze fabryki w Wietnamie, aby przetestować odzież jeszcze w fazie produkcji. Wiele marek stosuje standardowe testy, które nie odzwierciedlają użytkowania w rzeczywistych warunkach outdoorowych. Testy w przemyśle odzieżowym są w wielu przypadkach niewystarczające, opracowaliśmy własne metody testowania, w których testujemy odzież w sposób, jaki odpowiada użytkowaniu w warunkach rzeczywistych, a nie w laboratoryjnym środowisku testowym. Nienawidzimy, gdy ubrania się psują, wybieramy wyjątkowo wytrzymałe zamki błyskawiczne i wysokiej jakości materiały we wszystkich naszych ubraniach ze znakiem RevolutionRace.


Nasze ubrania

Produkujemy wielofunkcyjne ubrania, dobrze dopasowane, funkcjonalne i wykonane z odpowiednich materiałów; odzież hybrydową, która łączy trwałe tkaniny z elastycznym materiałem stretchowym w celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania i dopasowania. Odporne na wodę tkaniny zapewniające komfort skórze. Strategicznie rozmieszczone panele wentylacyjne i zamki wentylacyjne, ważne dla właściwego działania odzieży podczas aktywności o różnej intensywności.

W naszym modelu spodni Pro wybraliśmy najlepsze materiały, zamki błyskawiczne YKK i wzmocnione nici we wszystkich głównych szwach. Dadzą radę przy wszystkich obciążeniach od alpinizmu po tygodniowe wędrówki w naprawdę trudnych warunkach. Nasi testerzy byli na kilku górskich szczytach ponad 6000 metrów w naszych ubraniach. Przeprowadziliśmy długotrwałe testy i praliśmy je niezliczoną ilość razy, aby upewnić się, że są tak dobre, jak chcemy.

W naszych podstawowych modelach wybraliśmy detale, które nie poddadzą się w trudach codziennego użytku. Mamy kilku klientów, którzy wspięli się poważne góry w spodniach Nordwand Pants i uważają, że są wybitne.

Marka RevolutionRace wystartowała w 2013 roku i do tej pory wszystkie nasze ubrania sprzedają się szybciej niż przewidywaliśmy. Rozwijamy się szybko i coraz więcej osób odkrywa, że nasze produkty naprawdę są takie, jak obiecujemy. Naprawdę słuchamy opinii naszych klientów. Dokonaliśmy kilku zmian kolorystycznych i konstrukcyjnych, a także ulepszyliśmy tkaniny na naszych produktach po uzyskaniu cennych opinii naszych klientów.


Środowisko i etyka

Przestrzegamy prawodawstwa i regulacji Unii Europejskiej i szwedzkiego rządu dotyczących chemikaliów stosowanych w produkcji odzieży i nieustannie pracujemy nad tym, aby jeszcze bardziej poprawić ten obszar. Odwiedzamy nasze fabryki w Wietnamie na bieżąco, aby upewnić się, że warunki pracy i wynagrodzenia są zgodnie z prawem kraju i Kodeksu postępowania. Produkujemy w Chinach i Wietnamie.

Zadowolony klient jest naszym najwyższym priorytetem i chętnie Cię wysłuchamy! Bardzo pragniemy otrzymywać przez naszą stronę internetową opinie dotyczące naszej odzieży i obsługi klientów, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne. Prosimy o kontakt i przekazanie nam swojej opinii, ciągle pracujemy nad tym, byśmy byli jeszcze lepsi!


Założyciele RevolutionRace - Pernilla i Niclas w Höga Kusten w Szwecji.Informacje o firmie

Tylko Biuro, bez sklepu. Sprzedajemy tylko online.

Revolutionrace AB

Nils Jakobsonsgatan 5
504 30 Borås, Szwecja
Nr w rejestrze firm 5569382913

RevolutionRace AS

c/o BDO AS Storgata 18
1776 HALDEN, Norwegia
Nr w rejestrze firm 917349886