Wyszukaj Produkt

 

 

Nasze ubrania 

 

 

 

Nasze cele

 

Tworzymy najtrwalsze ubrania na rynku.

Branża outdoorowa boryka się z pewnym dylematem. Zbyt wiele ubrań nie posiada wystarczającej wytrzymałości. Z kolei produkty, które spełniają ten wymóg, są absurdalnie drogie. Zmieniamy zasady gry, oferując ubrania w rozsądnych cenach, które przetrwają próbę czasu nawet w najtrudniejszych warunkach. 
 
Naszym celem jest tworzenie odzieży outdoorowej, która poradzi sobie z kaprysami pogody i będzie doskonale dopasowana. Łącząc trwałe membrany z miękkimi elastycznymi panelami i materiałami odprowadzającymi wilgoć, tworzymy wielofunkcyjne ubrania hybrydowe, które sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. To ubrania, z których my sami również chętnie korzystamy. 
 

Vartmal.gif

Vår första produkt.png

 

Nasz pierwszy produkt

 

Do produkcji naszej odzieży używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów. Wszystkie szwy są wzmacniane, co zapewnia im trwałość. Po opracowaniu naszego pierwszego produktu, spodni Nordwand, odrzuciliśmy dwanaście wersji próbnych, ponieważ jakość nici nie spełniała naszych oczekiwań. (Nie trzeba chyba mówić, że nie byliśmy dla dostawcy najłatwiejszym klientem, ale nigdy nie poświęcimy jakości na rzecz popularności.) Poza tym utrzymujemy bliski kontakt z naszą społecznością, aby tworzyć nowe materiały i ulepszać te, które są już w obiegu.

 

Poczytaj więcej tutaj

 

 

Wybór klientów

 

Dotychczas otrzymaliśmy recenzji od klientów, którzy zaopatrzyli się w nasze produkty i często do nas wracają. Zapoznajemy się z każdą recenzją, bardzo cenimy sobie wszystkie komentarze, które otrzymujemy za pośrednictwem mediów społecznościowych - zarówno te pozytywne, jak i te sugerujące, co można byłoby jeszcze poprawić. (Jesteśmy Wam naprawdę wdzięczni!) 

costumer chi.jpg

Vi testar på riktigt.png

 

 

Testujemy nasze produkty

 

Zgodnie ze standardami branży odzieżowej produkty poddaje się badaniom laboratoryjnym, my jednak sprawdzamy ich wytrzymałość na trudne warunki w prawdziwym życiu. Wielu klientów korzysta z naszych spodni od lat, nie zauważając większych śladów zużycia. Część z nich zakładała je nawet podczas wspinaczki na kilkutysięczniki. Oczywiście, aby cieszyć się jakością i trwałością naszych ubrań, nie musicie wcale wspinać się na najwyższe szczyty świata. Nasza odzież doskonale sprawdzi się podczas spacerów z psem, przechadzek po lesie lub po prostu wizyt w mieście. 

Chcesz poczytać więcej o tym, w jaki sposób produkujemy nasze ubrania?

 

Poczytaj więcej tutaj


 

Nasze ubrania dziś  

 

Spodnie Nordwand to nadal jeden z bestsellerów RevolutionRace, ale oprócz nich mamy szeroki asortyment odzieży outdoorowej o wysokiej jakości. Gdziekolwiek idziesz - na spacer czy na wspinaczkę po górach, powinieneś/powinnaś czuś się komfortowo w swoich ubraniach. Wtedy możesz skupić się na tym, co jest najważniejsze - aby mieć dobry czas na łonie natury.

Znajdź coś dla siebie

S_costumer_Reviews_.jpg

icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg

Great Trousers!

Really pleased with my purchase, nice colour, and the elastic waist really adds to the comfort of the fit.

-Stuart R. 

Sprawdź je  →

J_costumer_Reviews_.jpg

icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-empty.svg

Genialne!

Doprawdy świetny produkt i obsługa – na pewno zamówię kolejne produkty!

-Jason G

Sprawdź je →

K_costumer_Reviews_.jpg

icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-half.svg

Niesamowite!

Idealne dopasowanie, wygodne a zarazem wytrzymałe. Absolutnie uwielbiam. Pewnie będę nosić, aż same się rozlecą.

-Kelly M.

Sprawdź je →

×