Przeszukaj nasze produkty i znajdź swój ulubiony ...
Buty
Plecaki

Nasze produkty

Nasze produkty

Myślenie długofalowe

Design i wybór materiałów zawsze dostosowany jest to przeznaczenia produktu. Idealny krój, wzmocnienia w strategicznych miejscach, dodatkowe szwy w miejscach szczególnie eksploatowanych i wykonanie z materiałów nadających się do różnych warunków pogodowych i aktywności to nasza myśl przewodnia.

Współpraca z dostawcami

Współpracujemy z dostawcami, którzy rozumieją nasze dążenie do produkowania trwałych produktów, oraz którzy mogą dołożyć starań, aby każdy szew był wyjątkowo wytrzymały. Chcemy pracować z dostawcami, którzy razem z nami będą rozwijać swoją technologię tak, aby produkty marki RevolutionRace były najtrwalsze na świecie.

Testowanie produktów

Bezlitośnie testujemy każdy nasz produkt. Każda nowość i proces produkcyjny są testowane w laboratorium i w realnych warunkach na zewnątrz zarówno przez naszych pracowników, jak i doświadczonych testerów.

Opinie klientów

Uważnie słuchamy naszych klientów i na podstawie ich uwag i życzeń opracowujemy nowe materiały oraz ulepszamy istniejące. W tej chwili możemy pochwalić się ponad 398 800 otrzymanych recenzji wystawionych na podstawie zakupionych produktów. Wielu z ich autorów wraca do nas po następne. Czytamy każdą opinię, przykładamy też dużą wagę do komentarzy, które otrzymujemy za pośrednictwem mediów społecznościowych niezależnie od tego, czy zawierają one pozdrowienia, czy sugestie co do ulepszeń naszych produktów. (Dziękujemy. Naprawdę!)

Mocniejsza nić może sprawić dużą różnicę

Kiedy projektowaliśmy nasz pierwszy produkt, Nordwand Pants, aż dwanaście razy odrzucaliśmy nadesłane nam próbki, ponieważ nie byliśmy zadowoleni z jakości użytych nici. Chyba nie musimy dodawać, że nie byliśmy wtedy najłatwiejszym klientem, ale nigdy nie poświęcilibyśmy jakości tylko po to, aby osiągnąć popularność. To zasada, którą kierujemy się do dziś.

Ciekawostka: czy wiesz, że nasze pierwsze sprzedane Nordwand Pants zostały nam odesłane jako zwrot? Od tego momentu naszą misją stało się spełnić oczekiwania klienta. Nie jesteśmy zadowoleni, dopóki nasz klient nie jest całkowicie zadowolony.

Przedłużając trwałość produktu

Nasze produkty są trwalsze i mają mniejszy wpływ na środowisko, jeśli podczas użytkowania są odpowiednio pielęgnowane a po zakończeniu użytkowania oddane do recyklingu. Aby pomóc klientowi odpowiednio dbać o zakupioną rzecz, zaktualizowaliśmy wszystkie metki z instrukcją prania. Nawet jeśli robimy wszystko, aby produkować jak najtrwalsze ubrania, może się zdarzyć, że czasami coś w nich pęknie. Ale nie chcemy, aby ktokolwiek był zmuszony do wyrzucenia ubrania od RevolutionRace z powodu rozdarcia lub dziury. To już przeszłość. Zniszczenie trzeba po prostu naprawić! Opracowaliśmy zestawy naprawcze i mamy nadzieję, że niedługo pojawią się w sprzedaży.

Bezpieczeństwo produktów

Nasze produkty zawsze muszą być bezpieczne w użytkowaniu. Zapewniamy bezpieczeństwo dzięki ścisłej polityce w sprawie substancji chemicznych oraz procesowi testów. W 2019 roku zdecydowaliśmy w zupełności zrezygnować z użycia szkodliwego PFC (per- i polifluorenów) w naszych materiałach oraz procesach impregnacyjnych. PFC to grupa chemikaliów często stosowanych przy produkcji ubrań wierzchnich, nadająca odporność na wilgoć i hydrofobowość. Jednak badania udokumentowały szkodliwe skutki ich używania i długie utrzymywanie się w środowisku. Naszą wysoce skuteczną alternatywą jest impregnacja Bionic-Finish Eco, opatentowana technologia bez fluoru od Rudolf Group.

Żadnego szkodliwego PFC w naszych produktach!
pfc-no-harmful-pfcs-in-our-products.svg

Nasze spodnie Nordwand oraz RVRC GP Pro Pants mogą być produkowane z użyciem poliestru i poliamidu z recyklingu

Razem z naszymi dwoma najbardziej zaufanymi partnerami, wyprodukowaliśmy nasze dwa największe bestsellery z materiałów pochodzących z recyklingu.

“Nie ma mowy o kompromisie w sprawie trwałości czy jakości”

Po wielu testach i wielu próbach stworzyliśmy materiały z recyklingu, które są tak samo dobre, jak te dotychczas używane w spodniach RVRC GP Pro oraz Nordwand. W czerwcu 2021 roku wprowadziliśmy na rynek dwa kolory. Z niecierpliwością oczekujemy opinii klientów.

Znajdź coś dla siebie

Recenzje

4.6

398800

×