Wyszukaj Produkt

Jak dokonać wymiany towaru?

 

W ten sposób uzyskaj etykietę i nadaj do nas przesyłkę:

1.

Wpisz swoje dane na 
stronie DHL Nie używaj polskich znaków szczególnych.

2.

W pole: "Referencja 1 na etykiecie" wpisz numer Twojego zamówienia

3.

Skontroluj wpisane dane

4.

Ściągnij i wydrukuj etykietę

5.

Przyklej etykietę na paczkę, a następnie nadaj ją w tym punkcie odbioru, który wyszczególniony jest na Twojej etykiecie zwrotu. Najczęściej jest to dowolny urząd pocztowy.

6.

Przesyłka z rzeczą w wymienionym rozmiarze zostanie wysłana w ciągu kilku dni od chwili, gdy Twój zwrot zostanie zarejestrowany w naszym magazynie. Kiedy to się stanie, otrzymasz wiadomość e-mail.

 

Pamiętaj, że najszybszym i najłatwiejszym sposobem wymiany produktu jest po prostu jego zwrócenie i złożenie nowego zamówienia. Jeśli wolisz potraktować zwrot jako wymianę, pamiętaj, że nie możesz zmienić modelu produktu, a jedynie rozmiar lub kolor produktu, który pierwotnie zamówiłeś. Jeśli kupiłeś produkt w wyprzedaży, nie możesz go wymienić na inny kolor. Pierwsza wymiana jest bezpłatna, za następne pobieramy opłatę w wysokości 27 zł w celu zmniejszenia emisji spalin podczas transportu. Akceptujemy tylko zwroty odzieży, która wraca do nas w oryginalnym stanie. Jeśli używałeś, prałeś lub usunąłeś metki z ubrań, nie będziemy mogli ich odsprzedać innym poszukiwaczom przygód w terenie i nie będziemy mogli zatwierdzić zwrotu. Niestety musimy naliczyć opłatę w wysokości 65 zł za nieuznane zwroty, aby pokryć nasze straty. Aby skorzystać z bezpłatnej wysyłki, musisz nakleić naszą opłaconą z góry etykietę zwrotną. Jeśli zgubiłeś formularz zwrotny lub etykietę, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

×