Wyszukaj Produkt
Kup

Wysyłka i Dostawa

Wiemy, że masz ochotę wyjść na zewnątrz, dlatego ciężko pracujemy nad tym, aby nasze procedury wysyłki i dostawy były bezproblemowe. Jeśli masz pytania dotyczące wysyłki, prawdopodobnie znajdziesz odpowiedzi poniżej. Jeśli nie, zawsze możesz skontaktować się z naszą przyjazną obsługą klienta.

Opłata za Wysyłkę
Nasza wysyłka jest zawsze BEZPŁATNA! Nie jest wymagana minimalna kwota zakupu. W ten sposób zachowasz pieniędze na przygody. 

Czas Dostawy
Zazwyczaj dostarczamy Twoje zamówienie w ciągu 4-6 dni roboczych od dnia jego złożenia. Jednak w obecnej sytuacji związanej w pandemią COVID-19 oczekiwanie na paczkę może się wydłużyć. Nasi dostawcy jednak dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć Twoje zamówienie na czas.

Partnerzy Logistyczni
Współpracujemy z kilkoma partnerami logistycznymi, aby dostarczać zamówienia tak szybko i skutecznie, jak to możliwe. W Polsce zamówienia dostarczane są przez UPS lub PostNord/Poczta Polska 
 
Czy będę w stanie śledzić moje zamówienie?

Większe paczki wysyłane przez naszego partnera dystrybucyjnego, firmę UPS, można śledzić. 

Jak zostanie dostarczona moja paczka?

To zależy od wielkości paczki. Małe paczki dostarczane są bezpośrednio do skrzynki pocztowej, a większe trafią do najbliższego punktu serwisowego, jeśli w momencie dostawy nikogo nie będzie w domu.

Kiedy mogę odebrać paczkę?

Jeśli paczka zostanie wysłana do punktu serwisowego, gdy będzie ona gotowa do odbioru, otrzymasz awizo, SMS lub e-mail. 

Co się stanie, jeśli nie odbiorę paczki?

Jeśli nie odbierzesz paczki, zostanie ona zwrócona do nas, a my mamy prawo naliczyć opłatę w wysokości 65 zł na pokrycie naszych strat.

Co mam zrobić, jeśli moje produkty zostaną uszkodzone podczas dostawy?

Jeśli uważasz, że coś się stało z Twoimi produktami podczas dostawy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w ciągu dwóch dni od otrzymania towaru. Więcej informacji o uszkodzonych produktach znajdziesz w naszych warunkach ogólnych

Co zrobić jeśli chcę coś zwrócić?

Nie stresuj się, jeśli Twój produkt nie okaże się ideałem - tutaj znajdziesz szczegółowe instrukcje, jak go zwrócić. Zwroty są bezpłatne, o ile korzystasz z opłaconej z góry etykiety zwrotnej w paczce.
 

Wybierz swój rozmiar
×