Darmowa dostawa & 30 dni na darmowy zwrot
Szwedzki design, szwedzka jakość
Średnia ocena z 510.000 recenzji - 4,6 na 5
Przeszukaj nasze produkty i znajdź swój ulubiony ...
Cart icon
Kobiety
Mężczyźni
Akcesoria
Promocje
Porady

Dobierz ubranie do pogodye

Gdy kupujesz w RevolutionRace, nie ma już złej pogody!

image

Deszczowa pogoda

Niech deszcz nie zabierze Ci przyjemności z przebywania na łonie natury - pamiętaj tylko, aby wybrać ubrania zapewniające Ci suchość. Nasze ubrania przeciwdeszczowe mają różne parametry membrany oraz oddychalności. Najważniejsze, aby odpowiednio dopasować je do rodzaju aktywności i Twoich preferencji.

Deszczowa pogoda  → 

image

Ciepła pogoda

Zanim wybierzesz się na wędrówkę, rozpoczniesz wspinaczkę lub udasz się na czarny szlak, przeczytaj nasze wskazówki odnośnie zaplanowania odpowiedniego ubioru. Dzięki temu będziesz mógł/mogła sprawić, że wycieczka stanie się czystą przyjemnością i czerpaniem z uroków otaczającej przyrody!

Ciepła pogoda  → 

image

Pogoda zimowa

Jeśli chcesz wynieść przyjemność z zabawy na śniegu, musisz pamiętać, że śnieg jest mokry i zimny, i przygotować się na to. Dlatego wybierz ubranie wierzchnie, które utrzyma wilgoć na zewnątrz oraz warstwę izolującą, która zatrzyma ciepło Twojego ciała. Nasze ubrania są odpowiednie na każdą zimową pogodę niezależnie od tego, czy jest +5°C i pada deszcz, czy też mróz dochodzi do -30°C i intensywnie pada śnieg.

Pogoda zimowa  → 

×