Darmowa dostawa od 300 PLN i 30 dni na darmowy zwrot
Szwedzki design, szwedzka jakość
Średnia ocena z 620.000 recenzji - 4,6 na 5
Cart icon
image

Karta podarunkowa RevolutionRace

Karta podarunkowa RevolutionRace

Masz ochotę sprawić przyjemność bliskiej osobie ale nie wiesz, jaki prezent spotka się z jej uznaniem? Podaruj kartę upominkową, a szczęśliwiec będzie mógł samodzielnie wybrać produkty z naszego szerokiego asortymentu outdoorowych ubrań, plecaków i butów! Mamy coś dla każdego - od początkujących do ekspertów.

Karta podarunkowa RevolutionRace to idealny prezent na czyjeś urodziny, dzień matki lub ojca, pod choinkę lub też wtedy, gdy chcesz okazać komuś trochę wdzięczności.

Kup kartę podarunkową
Jak to działa?
  • Wybierz kwotę, którą chcesz podarować i dodaj pozdrowienie dla adresata. Psst! Nie zapomnij mu wspomieć, kim jest jest nadawca!

  • Zrealizuj płatność. Adresat otrzyma następnie kartę podarunkową bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail. Miej na uwadze, że czas otrzymania karty podarunkowej przez adresata może być różny.

  • Wybrałeś opcję wysyłki karty podarunkowej na swój własny adres e-mail? Możesz samodzielnie wydrukować kartę i wręczyć ją adresatowi, lub też przesłać wiadomość e-mail z kartą na jego adres.

  • Karta podarunkowa jest ważna przez dwa lata od daty zakupu i działa na wszystkie produkty z asortymentu RevolutionRace!

PS: W przypadku zwrotu potwierdzenie zwrotu środków na kartę prezentową zostanie wysłane na adres email podany przy zakupie danej karty prezentowej a nie na adres email podany podczas składania zamówienia.

Pytania i odpowiedzi
×