Darmowa dostawa od 300 PLN i 30 dni na darmowy zwrot
Szwedzki design, szwedzka jakość
Średnia ocena z 630.000 recenzji - 4,6 na 5
Przeszukaj nasze produkty i znajdź swój ulubiony ...
icon-search
icon-my-pages
icon-icon-cart
icon-hamburger
image

 

 

Nasz model biznesowy

 

 

 

 

Nie interesuje nas współpraca z pośrednikami.

 

Nasz model biznesowy jest w zasadzie bardzo prosty. Nasze ubrania outdoorowe sprzedajemy wyłącznie w sieci, bezpośrednio do naszych klientów. Nie korzystając z usług pośredników i dystrybutorów, mamy możliwość szybszego wypuszczania produktów na rynek. Podczas gdy innym markom opracowanie nowego produktu zajmuje jeden rok, my potrzebujemy na to zaledwie sześciu miesięcy. Szybszy i prostszy proces wolny od pośredników umożliwia nam oferowanie wysokiej jakości ubrań w rozsądnej cenie. 

businessmodel.jpg

 

Kontoret.png

 

Odpowiedzialość na każdym kroku

 

Dokładnie kontrolujemy cały łańcuch dostawców, od projektów tworzonych w biurze w Szwecji oraz opracowywanych przez nas materiałów technicznych po wybrane przez nas fabryki wytwarzające ubrania zgodnie z naszymi szczegółowymi specyfikacjami. Nie wydajemy pieniędzy na wyszukane filmiki reklamujące produkty lub marketing, wolimy inwestować to, co naszym zdaniem jest dla klienta największą korzyścią - w produkt.
 
Podczas gdy większość marek outdoorowych co roku wymienia prawie całą linię produkcyjną, większość naszych kolekcji nie zmienia się przez cały rok. Wolimy modyfikować produkty znane już naszym klientom niż zastępować je czymś nowym w pogoni za trendami.

Wpływ klientów

 

A propos naszych klientów - czy wiecie, że nasza internetowa społeczność jest zaangażowana w rozwijanie produktów? Dzieląc się szczerymi opiniami i pisząc komentarze na naszych profilach w mediach społecznościowych, możesz mieć wpływ na nowe kolory i modyfikacje. 
 
Wspólnie ulepszamy nasze produkty tak, abyście mogli cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu.

Kundpåverkan.png

×