Wyszukaj Produkt
Kup

Nasza obietnica

Każdy wyprodukowany towar w mniejszy lub większy sposób wpływa na stan środowiska, dlatego podobnie jak każda inna branża, także branża odzieżowa musi zrobić wszystko co tylko możliwe, aby zminimalizować ten wpływ.

Jednak jako firma nie jesteśmy w stanie uczynić tego bez uzyskania wsparcia z zewnątrz. Rządy, władze, a nawet pojedyncze osoby muszą zabrać się do wytężonej pracy, aby uratować naszą planetę, mając na względzie dobro przyszłych pokoleń. Całowicie zgadzamy się z tym, że musimy pracować ciężko i bez wytchnienia, aby osiągać coraz lepsze wyniki i zdajemy sobie sprawę z tego, że przed nami jest jeszcze długa droga. Obiecujemy, że będziemy dążyć do tego, aby nasz wpływ na środowisko był możliwie najmniejszy i będziemy robić wszystko co możliwe, aby w tych dążeniach stawać się lepszym każdego dnia.  

Odpowiedzialna produkcja i łańcuch dostaw

Od lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami na świecie w celu polepszania naszych produktów oraz usprawniania samego procesu produkcji. Produkujemy nasze ubrania w Chinach oraz w Wietnamie i regularnie odwiedzamy fabryki, aby upewnić się, że warunki pracy, poziom wynagrodzeń oraz procedury zarządzania odpadami, spełniają wymogi obowiązującego w danym kraju prawa oraz kodeksu postępowania. Oczywiście przestrzegamy unijnych restrykcji odnoszących się do niebezpiecznych substancji chemicznych stosowanych przy produkcji odzieży i tkanin, dlatego począwszy od 2019 roku wszystkie nasze produkty są wolne od szkodliwych perfluorowęglowodorów (PFC). 

Projektujemy nasze ubrania w Szwecji i nie korzystamy z pośredników, sprzedając swoje produkty bezpośrednio naszym klientom. Kontrolując cały proces produkcji – począwszy od designu i zaopatrzenia w materiały, a skończywszy na wyborze dostawców i realizowaniu dostaw – możemy stale obserwować nasz wpływ na środowisko i podejmować działania mające na celu zminimalizowanie niekorzystnego oddziaływania. Dodatkowo umożliwia to nam utrzymywanie cen na atrakcyjnym poziomie.

Zapomnij o fast fashion, my pracujemy zgodnie z zasadami slow fashion.

Jedną z najlepszych rzeczy, którą możesz zrobić jako konsument, jest zakup wysokiej jakości odzieży, która została wykonana w taki sposób, aby można było korzystać z niej przez wiele lat. Zaopatrujemy się wyłącznie w najbardziej wytrzymałe materiały dostępne na rynku oraz zapewniamy najwyższy możliwy standard naszej outdoorowej odzieży. Nasze ubrania nie są jedynie testowane w laboratorium – poddajemy je trudnym testom w surowym skandynawskim klimacie i często nosimy je sami, aby upewnić się, że sprostają naszym wymaganiom.

Wiele marek co roku zmienia prawie całą linię produkcyjną oraz pozbywa się niesprzedanych towarów z magazynu. My zamiast tego oferujemy nasze modele przez cały rok oraz stale modyfikujemy i poprawiamy ich design w oparciu o wasze sugestie. Eliminujemy odpady, sprzedając pojedyncze ubrania w ramach kolekcji przed wycofaniem jej z oferty. A poza tym nasze produkty są ponadczasowe; nie wyjdą z mody bez względu na zmianę pory roku. 

Dobrostan zwierząt

Wierzymy w to, że zwierzęta mają takie same prawa do życia na naszej planecie, jak my, pogląd ten odzwierciedlają zasady postępowania, których przestrzegamy. 

Puch

Mając na względzie dobro naszych pierzastych przyjaciół, korzystamy jedynie z puchu posiadającego certyfikat RDS (Responsible Down Standard). Oznacza to, że stosowany przez nas puch pochodzi z gęsi i kaczek hodowanych w celach spożywczych i nie jest pozyskiwany z żywych lub przymusowo karmionych z użyciem siły ptaków. 

Wełna

Wełna stosowana w naszych produktach posiada certyfikat RWS (Responsible Wool Standard), co oznacza, że owce, z których została pozyskana, nie były poddawane bolesnym zabiegom mulesingu oraz traktowano je dobrze zarówno podczas strzyżenia, jak i po jego zakończeniu.

Futro 

Przestrzegamy polityki zakazującej stosowania futer i jesteśmy częścią międzynardowego programu Fur Free Retailer Program, co oznacza, że żaden z naszych produktów nie zawiera naturalnego futra.

Wszystko to definiuje miejsce, w którym aktualnie się znajdujemy.
Obiecujemy, że w przyszłości staniemy się jeszcze lepsi.

×