Wyszukaj Produkt

Na jaki dzień przypada Black Friday?

Black Friday to wielka wyprzedaż z mnóstwem okazji, przypadająca na pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia - czwarty piątek w listopadzie. W 2021 roku Black Friday przypada na piątek 26 listopada.

Czym jest Black Week?

Black Week to nazwa przedłużenia wyprzedaży z okazji Black Friday na cały tydzień, podczas którego obowiązują oferty specjalne. Poniedziałek po Black Friday nosi nazwę Cyber Monday i zazwyczaj obejmuje różne rodzaje okazji i ciekawych ofert oraz przecen.

Dlaczego warto robić zakupy podczas Black Week?

Black Week, Black Friday i Cyber Monday to doskonałe okazje do zaopatrzenia się w produkty w niższych cenach! Wiele osób korzysta z przecen w celu kupienia z wyprzedzeniem prezentów na Święta Bożego Narodzenia, gdyż Black Week przypada na okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia. Kup coś fajnego dla siebie, pomyśl też czy nie warto byłoby wybrać prezentu dla bliskiej Ci osoby - Twojej połówki, przyjaciela lub rodziców?

Co mogę kupić od RevolutionRace podczas Black Week?

Oczywiście RevolutionRace oferuje mnóstwo niesamowitych okazji podczas Black Friday oraz Black Week! Skorzystaj z nich i zaopatrz się w tanią, starannie wyselekcjonowaną odzież outdoorową oraz mnóstwo męskich i damskich ubrań w niewiarygodnie atrakcyjnych cenach. Do wyboru są takie produkty jak na przykład woododporne i wiatroszczelne kurtki do trekkingu i wędrówek, wytrzymałe spodnie outdoorowe, koszule i kurtki polarowe, bluzy z kapturem, spodnie dresowe, kalesony oraz inne produkty outdoorowe. RevolutionRace oferuje mnóstwo fajnych, stylowych i kolorowych produktów outdoorowych, idealnych na każdą okazję począwszy od wędrowania, biwakowania, wędkowania, sportów kynologicznych i innego rodzaju aktywności outdoorowych – po spacery po lesie czy spędzanie czasu w ogrodzie. I co oczywiste – naszym celem jest oferować zawsze perfekcyjne dopasowanie! Jak zwykle, podczas Black Week, RevolutionRace oferuje darmowe dostawy i darmowe zwroty.

Mamy nadzieję, że podczas Black Friday znajdziesz u nas mnóstwo świetnych outdoorowych produktów na swoją następną obfitującą w przygody wyprawę!

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego co oferujemy podczas Black Friday oraz poznać wszystkie szczegóły naszych niesamowitych ofert - zasubskrybuj nasz newsletter! 

Filtr
0 Produkty
Sortuj według
Wybrane dla Ciebie

Filtr

Pokaż Produkty ()

Black Friday 2021

Skupiamy się na dokładnym opracowaniu naszych wspaniałych ofert spodni outdoorowych, kurtek oraz innych produktów na Black Friday oraz Black Week 2021. Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymać je w pierwszej kolejności!

×